
Golfa, Mingla & Inspireras
Nu bjuder FINQR in till en exklusiv heldag under namnet Greens & Beans! Vi träffas fredagen den 6 oktober på en av Europas bästa träningsanläggningar: The National. Gör dig redo för en heldag fullspäckad med golf, fintech, mingel och gastronomiska äventyr.
OBS! Inga förkunskaper inom golf behövs. Instruktörerna anpassar sig efter allas nivå. Och nej, du kan va lugn. Vi kommer inte bjuda på bönor, det är enbart slang för pengar 😉
Vad?
Greens & Beans, tema Golf och Ekonomi
När?
Fredagen den 6 oktober 2023, 09.00-15.00 + 15.30-19.00
Var?
The National i Bara samt FINQRs huvudkontor i centrala Malmö
Dagens Agenda
Vi börjar dagen ute på träningsanläggningen tillsammans med proffsinstruktörer för att sedan landa i klubbhuset för lunch. Därefter samlas vi för en smygtitt på vad som händer hos FINQR samt en brainstorming kring hur ditt drömverktyg för Ekonomi-Nirvana ser ut.
Dagen avslutas med bubbel och en rundvisning av FINQRs högkvarter innan vi gästar en trevlig restaurang i centrala Malmö.
Del 1
08.15-08.45 – Gemensam transport från Malmö för de som önskar
09.00-09.30 – Välkommen
09.30-12.00 – Lär dig golfa som ett Pro
12.00-13.00 – Lunch
13.00-13.30 – Kom ikapp med inkorgen
13.30-14.00 – Intro samt smygtitt från FINQR
14.00-15.00 – Brainstorming: Ditt Drömverktyg
15.00-15.30 – Transport till Malmö
Del 2
15.30-16.30 – Bubbel och Rundvisning på FINQRs högkvarter
16.30-19.00 – Middag och drinkar
Registrera dig kostnadsfritt
Vi har ett begränsat antal platser, så vänta inte med att anmäla dig. Ser du inget formulär nedan? Det kan bero på att du spärrat vissa cookies. Mejla då istället in din anmälan till oss, så löser vi det. Frågor? Vi finns på [email protected] och 010-150 81 99

Jonathan Michelsen
Jonathan är försäljningschef på FINQR och leder det dagliga arbetet samtidigt som han knyter nya strategiska partnerskap. Han är halvamerikan, före detta hockey- och rugbyspelare samt en grillfantast som gärna röker en brisket till perfektion.
Jonathan har över 10 års erfarenhet som bland annat team leader, produktionschef och försäljningschef inom en rad branscher såsom tillverkningsindustri, bränsleproduktion, spel samt mjukvara.

Julia Tinder Londéz
Julia jobbar med Försäljning och Partners på FINQR. Hon brinner för att hjälpa företag till bättre likviditet. Dessutom är hon en fena på karaoke och älskar nya matupplevelser.
Julia är utbildad inom scenproduktion vid Malmö Universitet samt inom Customer Experience Management på IHM Business School. Hon har tidigare jobbat med Customer Success och teknisk projektledning för bland annat Pagero och Collector.

Hampus Skyllermark
Hampus är säljare och ansvarig för affärsområdet Golf på FINQR. Han föddes praktiskt taget med golfklubban i handen och genom uppväxten har sport spelat en central roll.
Hampus är utbildad produktionsledare i media från Malmö Universitet och har lång erfarenhet som bland anant säljare på Acushnet Sverige (Titleist FootJoy) samt som skidlärare. Om det är någon som har störst chans att slå en hole-in-one av oss så är det Hampus.

Alexander Burri
Alexander är Customer Sucess Manager på FINQR och ansvarar för att våra kunder ska få den bästa möjliga upplevelsen. Han är halvfransos och pratar gärna varmt och länge om allt vad landet har att erbjuda.
Utbildningslistan är lång med bland annat språk och litteratur från Lunds och Stockholms Universitet, UX från Berghs School of Communication, samt Business Administration från IHM. Han har över 15 års erfarenhet av projektledning, översättning och customer success.